Stargardzki Klub Orienteringu 15 Południk - Strona Klubowa - News

"Trudy" Reptowo 11 czerwca 2011r. - Wyniki!

W reptowie 11 czerwa 2011 roku odbył się rajd na orientację, w imprezie wzięło udział około 30 uczestników. Wyniki Przedstawiają się nastepująco:

- w kategorii TM
• Dawidowicz Jakub, Jachniak Mateusz - GIM nr 4
- w kategorii TO
• Warmbier Tomasz, Zarubik Piotr


"Trudy" Reptowo 11 czerwca 2011r. - Serdecznie ZAPRASZAMY!

news: PSS.jpg  Serdecznei zapraszamy na kolejną runde tegorocznego Pucharu Stargardu w Marszach na Orientację. "TRUDY" 2011 Odbędą się w Reptowie 11 czerwca tego roku. Impreza jest bezpłatna! Zbiórka uczestników odbędzię się o godzinie 10 w wyznaczonym miejscu(mapę z dokładnym miejscem startu jest dostepna w regulaminie!). Sugerowany rozkład PKP w celu przybycia na rajd jest dostepny w Regulaminie "Trudów" 2011!


Wiosenny Rajd na Oriętację Sielanka 2011 - Wyniki!
W małym lasku(Lasku Reymonta) na obrzeżach Stargardu odbyła się piąta edycja Wiosennego Rajdu na Orientacje "Sielanka 2011"(Eco Race) była to już druga runda Pucharu Stargardu w Marszach na Orientację. W trasie dla najmłodszych z podstawówki zaszczyciła nas tylko ekipa ze Szkoły podstawowej nr 1 "Czarne stopy" wygrała drużyna Pułka Maciej, Jackiewicz Łukasz, Skowrońska Weronika. Na etapie naszych młodzików konkurencja była większa, bo nawet Szczeciński "Wiking" postanowił zrobić konkurencje stargardzkim Gimnazjom, jednak stargardzianie nie dali rady przeskoczyć "Wikinga" Kujawa Szymona który wygrał. Na trasie Open wygrał Bartłomiej Mazan z "Wikinga", jako jedyny który startował w tej kategorii z poza naszego miasta.


Sklep Internetowy!
Galeria
        
Najbliższe imprezy
Brak wydarzeń
Zapisz się do subskrypcji
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło